Płyn do mycia szyb - na jakich powierzchniach używać?

Płyn do mycia szyb jest przeznaczony do czyszczenia dowolnych powierzchni szklanych - zarówno znajdujących się w łazience, jak i kuchni. Ponadto można go stosować do mycia parapetów czy szyb działowych oraz okiennych. Prezentowany środek jest doskonałym wyborem w przypadku mycia luster. Sprawdza się też w przypadku ceramiki różnego typu (na przykład płytek znajdujących się w kuchni). Można więc śmiało powiedzieć, że jest to preparat skuteczny i uniwersalny, dlatego warto mieć go w swoim domu.

Jak często używać płynu czyszczącego do szyb?

Nie da się jednoznacznie stwierdzić, jak często używać omawianego płynu do czyszczenia szyb. Jest to zależne od wielu czynników, czyli rodzaju zabrudzeń oraz ich intensywności. Na przykład półki meblowe ze szkła nie wymagają tak częstego działania, jak na przykład stolik kawowy, który zbiera odciski palców etc. Jednak w standardowych warunkach nie trzeba robić tego często - unikalna formuła sprawia, że na tafli szkła pozostaje cienka warstwa ochronna, zabezpieczająca przed powstawaniem zabrudzeń.

Efekty używania preparatu do szyb

Stosowanie preparatu do czyszczenia powierzchni szklanych jest bardzo proste - wystarczy spryskać okno, a następnie przetrzeć szmatką lub niepylącym ręcznikiem papierowym. Efekty są natychmiastowe - preparat doskonale usuwa zabrudzenia, jednocześnie nie pozostawiając smug. Zapewnia długotrwały połysk, a ponadto nie zawiera rozpuszczalników organicznych oraz amoniaku. Efekty utrzymują się długo, pozwalając cieszyć się czystą powierzchnią szklaną bez konieczności dodatkowego przecierania lub powstania nieestetycznych smug.